Arenakibica.pl to miejsce, w którym każdy miłośnik piłki nożnej znajdzie coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich. Koszulki sportowe, bluzy, kubki dla kibiców… oferujemy wszystko, co jest potrzebne do wspólnego przeżywania sportowych emocji! W naszym asortymencie prezentujemy uniwersalne koszulki, dzięki którym możesz wspierać wysiłki Polaków podczas każdego meczu. Posiadamy uniwersalną linię koszulek dopingujących naszą drużynę narodową. Na arenakibica.pl znajdziesz koszulki z nazwiskami najpopularniejszych polskich piłkarzy ale nie tylko. Oferujemy możliwość zmiany numeru, nazwiska czy dodania wzoru na koszulce. Zamiast inwestować w tradycyjną koszulkę możesz wprowadzić swoje zmiany i dzięki temu pokazać swój indywidualizm. Nadal jesteś jednak częścią drużyny!


Na arenakibica.pl posiadamy koszulki dla całej rodziny. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla kobiet, które chcą kibicować swojej ukochanej drużynie. Pamiętamy także o najmłodszych kibicach, oferując im atrakcyjną linię sportowych ubrań. Dzięki temu rozbudzamy w nich miłość do sportu już od najmłodszych lat. Posiadamy specjalne zestawy dla par, rodzeństwa i przyjaciół – przeżyjcie radość ze wspólnego kibicowania naszym!


Oprócz koszulek w naszej ofercie dostępne są także bluzy sportowe i inne sportowe atrybuty, jak np. kubki. Z nami staniesz się kibicem na 100%! Posiadamy w ofercie także specjalną linię ubrań na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018. Na naszej stronie internetowej kupisz nie tylko koszulkę wspierającą naszą narodową drużynę. Już dziś możesz pomóc innej drużynie.


Jeśli masz już swojego faworyta na mundial 2018 – zainwestuj w koszulkę!